карта отделений
ПАТ "Грін Банк" в Украине

Отделения Грин Банк в Украине

Карта Адрес Ориентир Банк
Смотреть на карте Киев, вул.Костянтинівська, 10 Відділення №1 "Київська Регіональна Дирекція" Отделения Грин Банк Грин Банк

Найдена 1 запись типа Отделение

Информация о банке Грин Банк

Банк Грин Банк
Полное наименование
ПАТ "Грін Банк"
О банке
Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 22.01.2015 № 40«Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГОАКЦІОНЕРНОГОТОВАРИСТВА«ГРІН БАНК» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) прийнято рішення від 23.01.2015 № 14«Про початок процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГОАКЦІОНЕРНОГОТОВАРИСТВА«ГРІН БАНК»(далі - ПАТ «ГРІН БАНК»)та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку», згідно з яким було розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ГРІН БАНК». ПАТ "Грін Банк" пропонує фізичним особам широкий спектр банківських послуг, які відповідають кращим європейським стандартам та вимогам українських клієнтів! Ми прагнемо завжди бути на шаг попереду: пропонуємо клієнтам сучасні та дійсно актуальні банківські послуги; першими на ринку знижуємо тарифи; гарантуємо комфорт, безпеку та зручність при здійсненні банківських операцій; орієнтуємося на інноваційні світові стандарти обслуговуваннія.
На карте размещено 0 банкоматов банка "Грин Банк" и 1 отделений банка. Банкоматы банка Грин Банк есть в 0 населенных пунктах.
Имя (укр.)
Грін Банк
Имя (англ.)
Green Bank
Полное имя (англ.)
Green Bank
Сети банкоматов
-
Адрес сайта
Телефон обслуживания пластиковых карт
-
Телефон для общих вопросов
(044) 425-91-15

Обмен валюты в банке Грин Банк

нет информации

Все курсы обмена

Кредитные карты банка Грин Банк

Нет информации. Смотрите другие кредитные карты

Списки отделений

Списки банкоматов и пунктов обслуживания